Napisz do nas:
avio-star-lodz@o2.pl

AVIO-STAR Grażyna Domańska

ul. Świętojańska 8
93-493 Łódź

NIP: 526-003-23-30

Masz wątpliwości przy wynajmie wywrotki? Może przy podjęciu decyzji na temat HDS-ów szosowych? Nie wiesz jak się przygotować i złożyć zlecenie transportu wywrotkami? Potrzebujesz wynająć kontener na gruz? Poszukujesz żwiru, substratu lub innego kruszywa, ale nie wiesz gdzie kupić i jak przetransportować ładunek w zaplanowane miejsce? Z firmą AVIO-STAR każde takie przedsięwzięcie okaże się łatwe i bezproblemowe w realizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą przedstawioną na stronie internetowej, za pośrednictwem której mogą się również Państwo z nami skontaktować. Możliwy jest także kontakt telefoniczny oraz osobisty. Na terenie naszego biura w sposób szczegółowy przedstawimy każdemu klientowi oferowane przez nas usługi i dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy fachowe wsparcie profesjonalistów, z którego będą Państwo zadowoleni. Dodatkowo zapewniamy szybką i terminową współpracę z klientem indywidualnym, instytucjami, deweloperami oraz firmami. Zapraszamy do współpracy z AVIO-STAR!

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest AVIO-STAR GRAŻYNA DOMAŃSKA z siedzibą w Warszawie (Avio-Star) Więcej