Transport HDS

Transport towarów wielkogabarytowych lub tych o dużej masie wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, który, poza przewozem, umożliwia również załadunek i rozładunek towarów. Takich usług oczekują firmy budowlane, porządkowe i inni klienci poszukujących rozwiązań transportowych prostych, tanich i efektywnych zapewniających dużą ładowność i szybkość realizacji. Wszystkie te cechy zapewniają HDS-y - samochody ciężarowe wyposażone w system hydraulicznego dźwigu.

Z pomocą przyjdzie HDS szosowy

HDS-y szosowe to pojazdy składające się z nadwozia, które stanowi samochód ciężarowy, oraz umieszczonego na nim hydraulicznego dźwigu samochodowego. Największą zaletą pojazdu jest niewątpliwie bardzo duży udźwig, co sprawia, że HDS szosowy idealnie nadaje się do przewożenia wszelkich wielkogabarytowych ładunków. Ładowność uzależniona jest od typu konkretnego pojazdu.

HDS-y dostępne w firmie AVIO-STAR, doskonale poradzą sobie z przewozem towarów o wadze do 10 ton. W przypadku bardziej wymagających prac, istnieje również możliwość skorzystania ze sprzętu oferującego większą ładowność - o takim fakcie należy jednak wcześniej poinformować.

Zaletami HDS-ów szosowych są także wysuwane ramię hydrauliczne, które jest pomocne przy załadunku/rozładunku towarów, oraz podpory boczne, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

Transport HDS
Podnośnik HDS praca

Gdzie wykorzystać pojazd HDS?

Tego rodzaju usługi najczęściej znajdują odbiorców, przy realizacji wszelkich prac budowlanych. To właśnie na placach budowy, pojawia się konieczność przewozu dużych i ciężkich elementów.

HDS-y sprawdzą się zatem do przewozu różnego rodzaju kontenerów, elementów budowlanych i konstrukcyjnych oraz maszyn, wykorzystywanych do pracy na budowie.

Pojazd sprawdzi się w sytuacji, w której do przewozu jest niewymiarowy ładunek. Jeśli jego rozmiar lub waga, uniemożliwia dokonanie załadunku za pomocą ludzkich rąk, wówczas skorzystać można z HDS-a.

HDS-y szosowe powszechnie wykorzystywane są także w branży utrzymania czystości i porządku. Korzystają z nich także firmy zajmujące się utrzymaniem zieleni.

Transport pojazdami wyposażonymi w samochodowe dźwigi hydrauliczne możliwy jest po utwardzonych drogach. W AVIO-STAR dostępne są HDS-y szosowe o różnej wielkości, które przeznaczone są do załadunku, rozładunku i transportu towarów o różnej masie i gabarytach. Z punktu widzenia klienta ważnym jest, aby dokonać wyboru odpowiedniego pojazdu, który będzie w stanie zrealizować zlecone mu zadanie. Tu szczególną rolę gra zarówno wielkość przewożonych ładunków, jak i możliwości manewrowe na trasie i w miejscu złożenia towaru - na przykład dowóz towarów w miejsca o ograniczonym świetle przejazdu (bramy, mosty) musi być realizowany przez pojazdy mniejsze, które będą w stanie pokonać daną przeszkodę.

Zalety dla klienta

HDS-y to pojazdy niezwykle uniwersalne. Z punktu widzenia klienta zapewniają przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. AVIO-STAR oferuje wyłącznie sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz terminową realizację prac. Oferujemy sprzęt wraz z obsługą, która zapewnia sprawną i fachową realizację zleceń. Konsultacje przeprowadzane z każdym klientem umożliwiają indywidualne podejście do jego potrzeb oraz wybór najlepszego wariantu.

Uniwersalność

Oszczędność

Bezpieczeństwo

Terminowość